Cultuur Makelaars

Spil in de samenwerking tussen 2018Brabant en projecten zijn de cultuurmakelaars. Zij vertegenwoordigen ieder een stad, of het groene ommeland. Aan hen kunt u uw voorstellen doen die passen bij de criteria.

  • Geurt Grosfeld

    Gemeente: Breda
    E-mail: geurt.grosfeld@2018brabant.eu

  • Lian Duif

    Gemeente: s-Hertogenbosch
    E-mail: lian.duif@2018brabant.eu

  • Tony Klaasen

    Gemeente: Helmond
    E-mail: tony.klaasen@2018brabant.eu

  • John Lippinkhof

    Gemeente: Eindhoven
    E-mail: John.lippinkhof@2018Brabant.eu

  • Geert Lenders

    Gemeente: Brabant
    E-mail: geert.lenders@2018brabant.eu

  • Bert Matthijssen

    Gemeente: Tilburg
    E-mail: bert.matthijssen@2018brabant.eu